Co se o nás říká...

"Že musíme být určitě podvodníci"... společnosti, které zastupujeme mají smlouvy s firmami, u kterých objektivně zhodnotíme jejich dosavadní činnost. Pokud je vše v pořádku, firmu Vám doporučíme, v opačném případě s firmou spolupráci ukončíme a doporučíme osvědčené. To se samozřejmě databázovým či jinám firmám nelíbí, proto se brání a snaží se tak poškodit naši dobrou pověst. Přístupy a výsledky, ale hovoří za vše.
Petr Vilček, account manager FP
"Každou naši myšlenku, dokáže zrealizovat"... Všechny moje návrhy se Vám zřejmě líbit nebudou. Jsou jiné, inovativní a dosud nikde neprezentované, ale zaručuji Vám, že se v nich nakonec najdete a že budou fungovat.
David Jonáš, web designer, graphic
Jste podezřele levní."...To bych ani neřekl, pouze dokážeme nakoupit služby hromadně nebo na přímo a netrápí nás u toho přehnaná byrokracie. Snažíme se najít cestu z Vašeho problému. Vše má vždy řešení, otázkou je, kolik finančních prostředků jste ochotni vynaložit, aby to pro Vás bylo zajímavé.
Marek Pešan, IT expert
"Systém, který vymyslel jako administraci pod náš web, je tak intuitivní, že se v něm vyzná můj 10-ti letý syn."...pokud potřebujete systém na úpravu stránek nebo jejich optimalizaci, nevidím v tom problém, každá moje práce je šitá na míru Vašim potřebám a má Vám usnadit život.
Jan Koša, seo manager, system implementation